Best Selling

Filtra

Sipas flokut

468 produkte

American Crew FiberAmerican Crew Fiber

Paste stiluese flokesh

i jep trashesi flokeve & kontroll te larte pa shkelqim

OfertaNga Lek 1,400.00 ALL
American Crew Forming CreamAmerican Crew Forming Cream

Paste stiluese flokesh

OfertaNga Lek 1,400.00 ALL
Proyou Twister Scrunch Curl Activating GelXhel Stilues per floke kacurrela ProYou Twister Scrunch nga Revlon Professional | Duo Cosmetics

Xhel/Krem stilues kacurrelash

baza stiluese per cdo floke me onde apo kacurrela. Kontroll elastik dhe jo fiksues.

OfertaNga Lek 700.00 ALL
American Crew Heavy Hold PomadeAmerican Crew Heavy Hold Pomade

Stilues flokesh me shkelqim

ju mundeson kontrollin dhe shkelqimin me te larte te mundshem pa i ngrire floket.

OfertaLek 1,800.00 ALL
Proyou Twister Curl Moisturizing Shampoo | Duo CosmeticsProyou Twister Curl Shampoo

Shampo kacurrela

shampo e cila siguron hidratimin dhe strukturen e duhur per krijimin e kacurrelave perfekte.

OfertaNga Lek 1,200.00 ALL
American Crew PomadeAmerican Crew Pomade

Paste stiluese flokesh

OfertaNga Lek 1,400.00 ALL
American Crew Grooming CreamAmerican Crew Grooming Cream

Paste stiluese flokesh

OfertaLek 1,800.00 ALL
Xhel stilues floke kacurrela Style Masters | Duo CosmeticsStyle Masters Curly Fanaticurls

Xhel/krem stilues kacurrelash

per kacurrela te theksura dhe nen kontroll.

OfertaLek 1,800.00 ALL
American Crew Precision Blend Dark 2-3American Crew Precision Blend Dark 2-3

Boje flokesh & mjekre

American Crew Fiber CreamAmerican Crew Fiber Cream

OfertaLek 2,000.00 ALL
Mbaruar
Revlon ColorSilk 30 Dark Brown | Duo CosmeticsBoja permanente Revlon pa amoniak mbulon 100% thinjat

OfertaLek 470.00 ALL
American Crew Precision Blend Developer | Duo CosmeticsAmerican Crew Precision Blend Developer

Aktivizues boje Crew

American Crew Anti Dandruff Shampoo

Shampo anti zbokth

Trajtim i shpjete duke zbutur, hidratuar dhe qetesuar skalpin dhe eliminuar zbokthin.

OfertaLek 1,900.00 ALL
5.0
American Crew Firm Hold Styling GelAmerican Crew Firm Hold Styling Gel

OfertaNga Lek 1,100.00 ALL
Orofluido Original Argan Oil ElixirOrofluido Original Argan Oil Elixir

OfertaNga Lek 250.00 ALL
Puder Per Floke me Volum dhe Kontroll American Crew Boost Powder | Duo CosmeticsAmerican Crew Boost Powder

OfertaLek 1,800.00 ALL
American Crew Detox ShampooAmerican Crew Detox Shampoo

Floke

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Proyou Twister Curl Moisturizing Conditioner | Duo CosmeticsProyou Twister Curl Conditioner

Balsam kacurrelash

kyçni hidratimin dhe mbyllin kutikulat e flokeve kacurrela per te leiminuar frizz.

OfertaLek 1,300.00 ALL
Paste stiluese flokesh unike me kontroll te larte per cdo model floku nga Style Masters | Duo Cosmetics

Paste stiluese flokesh

stilues flokesh i mbushur me fibra per kontroll te larte jo ngrires qe zgjat 24h.

OfertaLek 1,800.00 ALL
American Crew Defining PasteAmerican Crew Defining Paste

Paste stiluese flokesh

OfertaLek 1,800.00 ALL