Floke te Thate

Filtra

Sipas flokut

27 produkte

- 28%
Uniq One Hair Treatment Duo Pack OriginalUniq One Hair Treatment Duo Pack Original

Set trajtues flokesh

paketimi permban 2 spraj uniq one me aromen klasike origjinale.

OfertaLek 2,600.00 ALL ÇmimiLek 3,600.00 ALL
Uniq One Spray Classic 150ml & 20ml Shampoo SampleUniq One Spray Classic 150ml & 20ml Shampoo Sample

Set spray & shampo flokesh

trajtuesi i flokeve multibenefit uniq one spray classic me shampon 20ml

OfertaLek 1,800.00 ALL
Uniq One Spray Classic 150ml + 100ml ShampooUniq One Spray Classic 150ml + 100ml Shampoo

Set spray & shampo flokesh

trajtuesi i flokeve multibenefit uniq one spray classic me shampon 100ml

OfertaLek 1,900.00 ALL
Orofluido Hair & Wellness SetOrofluido Hair & Wellness Set

OfertaLek 2,100.00 ALL
Uniq One All In One ShampooUniq One All In One Shampoo

Shampo flokesh hidratuese

floke te bute, te mendafshte dhe te menaxhueshem, per cdo lloj floku, vegane

OfertaLek 2,500.00 ALL
Uniq One All in One Hair MaskUniq One All in One Hair Mask

Maske flokesh

trajtim intensiv hidratues dhe rigjenerues per cdo lloj floku, formule vegane

OfertaLek 2,300.00 ALL
Uniq One Hair Treatment Coconut FragranceUniq One Hair Treatment Coconut Fragrance

Spraj trajtues flokesh

trajtues, mbrojtes termik dhe lehtesues krehje ne nje spraj pa shplarje, arome kokosi

OfertaLek 1,800.00 ALL
Uniq One Hair Treatment Green Tea FragranceUniq One Hair Treatment Green Tea Fragrance

Spraj trajtues flokesh

trajtues, mbrojtes termik e shume benefite te tjera ne format praktik pa shplarje, per cdo lloj floku, green tea

OfertaLek 1,800.00 ALL
Uniq One Hair Treatment Lotus Flower FragranceUniq One Hair Treatment Lotus Flower Fragrance

Spraj trajtues flokesh

trajtues, mbrojtes termik dhe lehtesues krehje ne nje spraj pa shplarje, arome lule lotus

OfertaLek 1,800.00 ALL
Equave Anti Breakage ConditionerEquave Anti Breakage Conditioner

OfertaLek 1,800.00 ALL
revlon professional RESTART BALANCE MOISTURE LOTION | Duo CosmeticsRestart Balance Scalp Moisturizing Lotion
Pika hdratuese anti-frizz per floke te thateRestart Hydration Anti- Frizz Moisturizing Drops
Restart Hydration Rich MaskRestart Hydration Rich Mask

OfertaNga Lek 2,500.00 ALL
revlon professional RESTART HYDRATION MELTING CONDITIONER | Duo CosmeticsRestart Hydration Melting Conditioner

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
revlon professional RESTART HYDRATION SHAMPOO | Duo CosmeticsRestart Hydration Moisture Micellar Shampoo

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Mbaruar
revlon professional PROYOU THE MOISTURIZER BOOSTER | Duo CosmeticsProyou Moisturizer Booster Treatment

OfertaLek 2,400.00 ALL
revlon professional PROYOU THE MOISTURIZER MASK | Duo CosmeticsProyou Moisturizer Mask

OfertaNga Lek 600.00 ALL
revlon professional PROYOU THE MOISTURIZER CONDITIONER | Duo CosmeticsProyou Moisturizer Conditioner

OfertaNga Lek 600.00 ALL
revlon professional PROYOU THE MOISTURIZER SHAMPOO | Duo CosmeticsProyou Moisturizer Shampoo

OfertaNga Lek 600.00 ALL
Mbaruar
Label.m Honey & Oat Mask | Duo Cosmetics

OfertaNga Lek 2,400.00 ALL