Shampo & trajtime

Filtra

Sipas flokut

112 produkte

- 28%
Uniq One Hair Treatment Duo Pack OriginalUniq One Hair Treatment Duo Pack Original

Set trajtues flokesh

paketimi permban 2 spraj uniq one me aromen klasike origjinale.

OfertaLek 2,600.00 ALL ÇmimiLek 3,600.00 ALL
Restart Pro Care System Antioxidant Powder PrimerRestart Pro Care System Antioxidant Powder Primer

Puder Restart Pro Care System

pudra antioksiduese e cila perzihet me trajtuesit e lengshem Restart Pro Care System. 30x5g.

OfertaLek 7,000.00 ALL
Restart Pro Care System Color & Shine Sealer ShotRestart Pro Care System Color & Shine Sealer Shot

Trajtues per floke te lyer

per transformim te menjehershem te flokeve te lyer, mbrojtje e ngjyres dhe shkelqim afatgjate.

OfertaLek 5,000.00 ALL
Restart Pro Care System Repair Bonding ShotRestart Pro Care System Repair Bonding Shot

Trajtues floke te demtuar

trajtues profesional per floket e demtuar ndaj dekolorimit dhe lyerjeve te shpeshta.

OfertaLek 5,000.00 ALL
Restart Pro Care System Density Fortifying ShotRestart Pro Care System Density Fortifying Shot

Trajtues floke te dobet & holle

forcim, trashesi dhe volum per floket e dobet apo te rralle.

OfertaLek 5,000.00 ALL
Uniq One Spray Classic 150ml & 20ml Shampoo SampleUniq One Spray Classic 150ml & 20ml Shampoo Sample

Set spray & shampo flokesh

trajtuesi i flokeve multibenefit uniq one spray classic me shampon 20ml

OfertaLek 1,800.00 ALL
Uniq One Spray Classic 150ml + 100ml ShampooUniq One Spray Classic 150ml + 100ml Shampoo

Set spray & shampo flokesh

trajtuesi i flokeve multibenefit uniq one spray classic me shampon 100ml

OfertaLek 1,900.00 ALL
Orofluido Hair & Wellness SetOrofluido Hair & Wellness Set

OfertaLek 2,100.00 ALL
Restart Color Purple ShampooRestart Color Purple Shampoo

Shampo pigment purple

OfertaNga Lek 2,000.00 ALL
Restart Curls Multipurpose Gel To OilRestart Curls Multipurpose Gel To Oil

Xhel/Vaj stilues kacurrelash

xhel qe transformohet ne vaj multifunksional ushqyes dhe mirembajtes kacurrelash, me vaj Jojoba

OfertaLek 2,500.00 ALL
Restart Curls Refreshing TonicRestart Curls Refreshing Tonic

Tonik kacurrelash

ri-aktivizues i kacurrelave diten e neserme pas larjes dhe stilimit, pa Silikone, me vaj Jojoba

OfertaLek 3,000.00 ALL
Restart Curls Defining CreamRestart Curls Defining Cream

Krem definues kacurrelash

definicion, lemueshmeri dhe kontroll friz per floket kcurrela

OfertaLek 2,500.00 ALL
Restart Curls Nourishing MaskRestart Curls Nourishing Mask

Maske kacurrelash

maske hidratuese per floke kacurrela me vaj Jojoba, pa Silikone, Pa paraben

OfertaNga Lek 600.00 ALL
Restart Curls Nourishing ConditionerRestart Curls Nourishing Conditioner

Balsam kacurrelash

balsam hidratues kacurrelash me ose pa shplarje

OfertaNga Lek 500.00 ALL
Restart Curls Nourishing ShampooRestart Curls Nourishing Shampoo

Shampo kacurrelash

shampo delikate per floke kacurrela pa silikone & pa sulfate, me Jojoba Oil

OfertaNga Lek 500.00 ALL
Uniq One All In One ShampooUniq One All In One Shampoo

Shampo flokesh hidratuese

floke te bute, te mendafshte dhe te menaxhueshem, per cdo lloj floku, vegane

OfertaLek 2,500.00 ALL
Uniq One All in One Hair MaskUniq One All in One Hair Mask

Maske flokesh

trajtim intensiv hidratues dhe rigjenerues per cdo lloj floku, formule vegane

OfertaLek 2,300.00 ALL
Uniq One Hair Treatment Coconut FragranceUniq One Hair Treatment Coconut Fragrance

Spraj trajtues flokesh

trajtues, mbrojtes termik dhe lehtesues krehje ne nje spraj pa shplarje, arome kokosi

OfertaLek 1,800.00 ALL
Uniq One Hair Treatment Lotus Flower FragranceUniq One Hair Treatment Lotus Flower Fragrance

Spraj trajtues flokesh

trajtues, mbrojtes termik dhe lehtesues krehje ne nje spraj pa shplarje, arome lule lotus

OfertaLek 1,800.00 ALL
Magnet Ultimate Reparative Melting Balm nga Revlon Professional | Duo Cosmetics

OfertaLek 2,200.00 ALL