Floke me Yndyre ose Zbokth

Filtra

Sipas flokut

8 produkte

American Crew Detox ShampooAmerican Crew Detox Shampoo

Floke

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
American Crew Daily Cleansing ShampooAmerican Crew Daily Cleansing Shampoo

Shampo floke normal ose yndyre

Shampo e perditshme per meshkur me floke normal ose me yndyre. Pastron yndyrnat e teperta per stilim me efikas.

OfertaNga Lek 1,500.00 ALL
Shampo Profesionale per floke me yndyre Restart nga Revlon Professional | Duo CosmeticsShampo Profesionale per floke me yndyre Restart nga Revlon Professional | Duo Cosmetics

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Revlon Professional Restart Balance Anti Dandruff ShampooRestart Balance Anti Dandruff Shampoo

Shampo anti zbokth

trajtimi i zbokthit me perbersit aktiv me te efektiv dhe te shendetshem per skalpin dhe floket.

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Maske flokesh Arxhile per skalp me yndyre Restart | Duo CosmeticsRestart Balance Clay Scalp Mask

OfertaLek 5,500.00 ALL
Revlon Professional Pro You Anti Dandruff Shampoo | Duo CosmeticsProyou Balance Anti Dandruff Shampoo

Shampo anti zbokth

qesteson skalin dhe shmang ri-krijimin e zbokthit.

OfertaLek 1,400.00 ALL
American Crew Anti Dandruff Shampoo

Shampo anti zbokth

Trajtim i shpjete duke zbutur, hidratuar dhe qetesuar skalpin dhe eliminuar zbokthin.

OfertaLek 1,900.00 ALL
5.0
American Crew Defining PasteAmerican Crew Defining Paste

Paste stiluese flokesh

OfertaLek 1,800.00 ALL