Llak

Filtra

Efekti stilues

6 produkte

American Crew Finishing Spray

OfertaNga Lek 1,900.00 ALL
Style Masters Photo Finisher Hairspray 3Style Masters Photo Finisher Hairspray 3

Llak stilues flokesh

fikson formen e stilimit me kontroll te larte.

OfertaLek 1,800.00 ALL
Llak stilues flokesh profesional me kontroll mesatare Style Masters | Duo CosmeticsStyle Masters Modular Hairspray 2

Llak stilues flokesh

llak me kontroll mesatare i cili ruan stilimin pa i ngrire floket.

OfertaLek 1,800.00 ALL
Fiksoni stilimin e flokut ne cast per femra dhe meshkj nga Style Masters | Duo CosmeticsStyle Masters Pure Styler Strong Hold 3

Spraj stilues flokesh

fiksoni stilimin e flokeve te shkurter pas aplikimit te produkteve te tjera stiluese si pasta etj.

OfertaLek 1,800.00 ALL
Revlon Professional PROYOU HAIRSPRAY STRONG | Duo CosmeticsProyou Setter Extreme Hold Hairspray

OfertaNga Lek 700.00 ALL
Revlon Professional PROYOU HAIRSPRAY MEDIUM | Duo CosmeticsProyou Setter Medium Hold Hairspray

OfertaNga Lek 700.00 ALL