Maske

Filtra

Sipas flokut

10 produkte

Label.m Anti Frizz Mask | Duo Cosmetics

OfertaNga Lek 2,200.00 ALL
Oferte
Be Fabulous Fine Hair MaskBe Fabulous Fine Hair Mask

OfertaNga Lek 950.00 ALL ÇmimiLek 1,900.00 ALL
Label.m Honey & Oat Mask | Duo Cosmetics

OfertaNga Lek 2,400.00 ALL
Orofluido Argan Hair MaskOrofluido Argan Hair Mask

OfertaNga Lek 2,200.00 ALL
revlon professional PROYOU THE FIXER MASK | Duo CosmeticsProyou Fixer Repair Mask

OfertaNga Lek 400.00 ALL
revlon professional PROYOU THE KEEPER MASK | Duo CosmeticsProyou Keeper Color Care Mask

OfertaNga Lek 400.00 ALL
revlon professional PROYOU THE MOISTURIZER MASK | Duo CosmeticsProyou Moisturizer Mask

OfertaNga Lek 600.00 ALL
Restart Curls Nourishing MaskRestart Curls Nourishing Mask

Maske kacurrelash

maske hidratuese per floke kacurrela me vaj Jojoba, pa Silikone, Pa paraben

OfertaNga Lek 600.00 ALL
Label.m Therapy Rejuvenating Mask | Duo Cosmetics

OfertaNga Lek 3,500.00 ALL
Uniq One All in One Hair MaskUniq One All in One Hair Mask

Maske flokesh

trajtim intensiv hidratues dhe rigjenerues per cdo lloj floku, formule vegane

OfertaLek 2,300.00 ALL