Per Meshkuj

Filtra

Sipas flokut

99 produkte

American Crew FiberAmerican Crew Fiber

Paste stiluese flokesh

i jep trashesi flokeve & kontroll te larte pa shkelqim

OfertaNga Lek 1,400.00 ALL
American Crew Forming CreamAmerican Crew Forming Cream

Paste stiluese flokesh

OfertaNga Lek 1,400.00 ALL
American Crew Matte ClayAmerican Crew Matte Clay

Stiluese flokesh mat

OfertaLek 1,800.00 ALL
American Crew Heavy Hold PomadeAmerican Crew Heavy Hold Pomade

Stilues flokesh me shkelqim

ju mundeson kontrollin dhe shkelqimin me te larte te mundshem pa i ngrire floket.

OfertaLek 1,800.00 ALL
American Crew PomadeAmerican Crew Pomade

Paste stiluese flokesh

OfertaNga Lek 1,400.00 ALL
American Crew Grooming CreamAmerican Crew Grooming Cream

Paste stiluese flokesh

OfertaLek 1,800.00 ALL
American Crew Precision Blend Dark 2-3American Crew Precision Blend Dark 2-3

Boje flokesh & mjekre

American Crew Fiber CreamAmerican Crew Fiber Cream

OfertaLek 2,000.00 ALL
American Crew Beard BalmPaste Stiluese Mjekre American Crew Beard Balm | Duo Cosmetics

Paste stiluese mjekre

krem stilues mjekre per cdo gjatesi

OfertaLek 2,000.00 ALL
American Crew Beard SerumVaj Ushqyes dhe Stilues Mjekre American Crew Beard Serum | Duo Cosmetics

Serum ushqyes mjekre

ushqen, zbut dhe mban nen kontroll mjekren

OfertaLek 2,000.00 ALL
American Crew Precision Blend Developer | Duo CosmeticsAmerican Crew Precision Blend Developer

Aktivizues boje Crew

American Crew Anti Dandruff Shampoo

Shampo anti zbokth

Trajtim i shpjete duke zbutur, hidratuar dhe qetesuar skalpin dhe eliminuar zbokthin.

OfertaLek 1,900.00 ALL
5.0
American Crew Firm Hold Styling GelAmerican Crew Firm Hold Styling Gel

OfertaNga Lek 1,100.00 ALL
American Crew Anti Hairloss ShampooAmerican Crew Anti Hairloss Shampoo

Shampo kundra renies

pastrim delikat dhe perberes rigjenerues kundra renies se flokut

OfertaNga Lek 1,900.00 ALL
Puder Per Floke me Volum dhe Kontroll American Crew Boost Powder | Duo CosmeticsAmerican Crew Boost Powder

OfertaLek 1,800.00 ALL
American Crew Detox ShampooAmerican Crew Detox Shampoo

Floke

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Paste stiluese flokesh unike me kontroll te larte per cdo model floku nga Style Masters | Duo Cosmetics

Paste stiluese flokesh

stilues flokesh i mbushur me fibra per kontroll te larte jo ngrires qe zgjat 24h.

OfertaLek 1,800.00 ALL
American Crew Defining PasteAmerican Crew Defining Paste

Paste stiluese flokesh

OfertaLek 1,800.00 ALL
American Crew 3in1 Hair & Body Shampoo

Shampo flokesh & trupi

OfertaNga Lek 1,500.00 ALL
American Crew Daily Cleansing ShampooAmerican Crew Daily Cleansing Shampoo

Shampo floke normal ose yndyre

Shampo e perditshme per meshkur me floke normal ose me yndyre. Pastron yndyrnat e teperta per stilim me efikas.

OfertaNga Lek 1,500.00 ALL