Restart Curls Nourishing Shampoo

Shampo delikate per floke me onde ose kacurrela e cila krijon nje shkume te pasur kremoze per hidratim maksimal. Formule Vegane e pasur me Jojoba Oil. Nuk permban Silikone apo Paraben.

OfertaLek 1,900.00 ALL

Masa: 250ml
Linja e plote Restart Curls:

Sugjerime

Produkte te ngjashme, alternativa ose plotesuese qe mund tju interesojne.

Revlon Professional Restart Balance Anti Dandruff ShampooRestart Balance Anti Dandruff Shampoo

Shampo anti zbokth

trajtimi i zbokthit me perbersit aktiv me te efektiv dhe te shendetshem per skalpin dhe floket.

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Shampo Profesionale per floke me yndyre Restart nga Revlon Professional | Duo CosmeticsShampo Profesionale per floke me yndyre Restart nga Revlon Professional | Duo Cosmetics

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
revlon professional RESTART BALANCE SOOTHING CLEANSER | Duo CosmeticsRestart Balance Soothing Cleanser

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Restart Color Protective Gentle CleanserRestart Color Protective Gentle Cleanser

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
revlon professional RESTART COLOR PROTECTIVE SHAMPOO | Duo CosmeticsRestart Color Protective Micellar Shampoo

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Restart Color Purple ShampooRestart Color Purple Shampoo

Shampo pigment purple

OfertaNga Lek 2,000.00 ALL
revlon professional RESTART HYDRATION SHAMPOO | Duo CosmeticsRestart Hydration Moisture Micellar Shampoo

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
revlon professional RESTART RECOVERY RESTORATIVE SHAMPOO | Duo CosmeticsRestart Recovery Restorative Micellar Shampoo
revlon professional RESTART VOLUME MAGNIFYING SHAMPOO | Duo CosmeticsRestart Volume Magnifying Shampoo

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL