Revlon Professional Hair Care

Filtra

Sipas flokut

55 produkte

- 28%
Uniq One Hair Treatment Duo Pack OriginalUniq One Hair Treatment Duo Pack Original

Set trajtues flokesh

paketimi permban 2 spraj uniq one me aromen klasike origjinale.

OfertaLek 2,600.00 ALL ÇmimiLek 3,600.00 ALL
Restart Pro Care System Antioxidant Powder PrimerRestart Pro Care System Antioxidant Powder Primer

Puder Restart Pro Care System

pudra antioksiduese e cila perzihet me trajtuesit e lengshem Restart Pro Care System. 30x5g.

OfertaLek 7,000.00 ALL
Restart Pro Care System Color & Shine Sealer ShotRestart Pro Care System Color & Shine Sealer Shot

Trajtues per floke te lyer

per transformim te menjehershem te flokeve te lyer, mbrojtje e ngjyres dhe shkelqim afatgjate.

OfertaLek 5,000.00 ALL
Restart Pro Care System Repair Bonding ShotRestart Pro Care System Repair Bonding Shot

Trajtues floke te demtuar

trajtues profesional per floket e demtuar ndaj dekolorimit dhe lyerjeve te shpeshta.

OfertaLek 5,000.00 ALL
Restart Pro Care System Density Fortifying ShotRestart Pro Care System Density Fortifying Shot

Trajtues floke te dobet & holle

forcim, trashesi dhe volum per floket e dobet apo te rralle.

OfertaLek 5,000.00 ALL
Restart Color Purple ShampooRestart Color Purple Shampoo

Shampo pigment purple

OfertaNga Lek 2,000.00 ALL
Restart Curls Multipurpose Gel To OilRestart Curls Multipurpose Gel To Oil

Xhel/Vaj stilues kacurrelash

xhel qe transformohet ne vaj multifunksional ushqyes dhe mirembajtes kacurrelash, me vaj Jojoba

OfertaLek 2,500.00 ALL
Restart Curls Defining CreamRestart Curls Defining Cream

Krem definues kacurrelash

definicion, lemueshmeri dhe kontroll friz per floket kcurrela

OfertaLek 2,500.00 ALL
Restart Curls Nourishing MaskRestart Curls Nourishing Mask

Maske kacurrelash

maske hidratuese per floke kacurrela me vaj Jojoba, pa Silikone, Pa paraben

OfertaNga Lek 600.00 ALL
Restart Curls Nourishing ConditionerRestart Curls Nourishing Conditioner

Balsam kacurrelash

balsam hidratues kacurrelash me ose pa shplarje

OfertaNga Lek 500.00 ALL
Restart Curls Nourishing ShampooRestart Curls Nourishing Shampoo

Shampo kacurrelash

shampo delikate per floke kacurrela pa silikone & pa sulfate, me Jojoba Oil

OfertaNga Lek 500.00 ALL
Equave Kids Apple 2in1 Detangling ConditionerEquave Kids Apple 2in1 Detangling Conditioner
Magnet Ultimate Reparative Melting Balm nga Revlon Professional | Duo Cosmetics

OfertaLek 2,200.00 ALL
Magnet Ultimate Post Technical Treatment nga Revlon Professional | Duo Cosmetics

OfertaLek 3,500.00 ALL
Magnet Care Post-Technical Shampoo

OfertaLek 3,500.00 ALL
Magnet Ultimate Daily Fix & Shield nga Revlon Professional | Duo Cosmetics
Mbaruar
Seti Profesional Restart Shampo dhe Maske per trajtimin e flokeve te lyer nga Revlon Professional | Duo CosmeticsRestart Color Protective Shampoo & Mask

OfertaLek 2,800.00 ALL ÇmimiLek 4,300.00 ALL
Mbaruar
Seti profesional per rigjenerimin e flokut Restart nga Revlon Professional | Duo CosmeticsRestart Recovery Shampoo & Maske

OfertaLek 2,800.00 ALL ÇmimiLek 4,300.00 ALL
Lasting Shape Smooth CreamLasting Shape Smooth Cream

OfertaLek 3,500.00 ALL