Shampo & Trajtime

Filtra

Sipas flokut

108 produkte

Orofluido Hair & Wellness SetOrofluido Hair & Wellness Set

OfertaLek 2,100.00 ALL
Restart Color Purple ShampooRestart Color Purple Shampoo

Shampo pigment purple

OfertaNga Lek 2,000.00 ALL
Restart Curls Multipurpose Gel To OilRestart Curls Multipurpose Gel To Oil

Xhel/Vaj stilues kacurrelash

xhel qe transformohet ne vaj multifunksional ushqyes dhe mirembajtes kacurrelash, me vaj Jojoba

OfertaLek 2,500.00 ALL
Restart Curls Refreshing TonicRestart Curls Refreshing Tonic

Tonik kacurrelash

ri-aktivizues i kacurrelave diten e neserme pas larjes dhe stilimit, pa Silikone, me vaj Jojoba

OfertaLek 3,000.00 ALL
Restart Curls Defining CreamRestart Curls Defining Cream

Krem definues kacurrelash

definicion, lemueshmeri dhe kontroll friz per floket kcurrela

OfertaLek 2,500.00 ALL
Restart Curls Nourishing MaskRestart Curls Nourishing Mask

Maske kacurrelash

maske hidratuese per floke kacurrela me vaj Jojoba, pa Silikone, Pa paraben

OfertaNga Lek 600.00 ALL
Restart Curls Nourishing ConditionerRestart Curls Nourishing Conditioner

Balsam kacurrelash

balsam hidratues kacurrelash me ose pa shplarje

OfertaNga Lek 500.00 ALL
Restart Curls Nourishing ShampooRestart Curls Nourishing Shampoo

Shampo kacurrelash

shampo delikate per floke kacurrela pa silikone & pa sulfate, me Jojoba Oil

OfertaNga Lek 500.00 ALL
Mbaruar
Spray per stilime floket me volum tek rrenjet nga Style Masters | Duo Cosmetics

Spray stilues flokesh

aplikohet direkt mbi rrenje duke krijuar volum dhe ngritje aty ku duhet.

OfertaLek 1,800.00 ALL
Magnet Ultimate Reparative Melting Balm nga Revlon Professional | Duo Cosmetics

OfertaLek 2,200.00 ALL
Magnet Ultimate Post Technical Treatment nga Revlon Professional | Duo Cosmetics

OfertaLek 3,500.00 ALL
Magnet Care Post-Technical Shampoo

OfertaLek 3,500.00 ALL
Magnet Ultimate Daily Fix & Shield nga Revlon Professional | Duo Cosmetics
Mbaruar
Seti Profesional Restart Shampo dhe Maske per trajtimin e flokeve te lyer nga Revlon Professional | Duo CosmeticsRestart Color Protective Shampoo & Mask

OfertaLek 2,800.00 ALL ÇmimiLek 4,300.00 ALL
NUTRI COLOR FILTERS 050NUTRI COLOR FILTERS 050

OfertaLek 1,700.00 ALL
NUTRI COLOR FILTERS 097NUTRI COLOR FILTERS 097

OfertaLek 1,700.00 ALL
NUTRI COLOR FILTERS 054NUTRI COLOR FILTERS 054

OfertaLek 1,700.00 ALL
NUTRI COLOR FILTERS SHADOWNUTRI COLOR FILTERS SHADOW

OfertaLek 1,700.00 ALL
NUTRI COLOR FILTERS CLEARNUTRI COLOR FILTERS CLEAR

OfertaLek 1,700.00 ALL
NUTRI COLOR FILTERS BLUSHNUTRI COLOR FILTERS BLUSH

OfertaLek 1,700.00 ALL