Shampo flokesh

Filtra

Sipas flokut

19 produkte

American Crew Anti Hairloss ShampooAmerican Crew Anti Hairloss Shampoo

Shampo kundra renies

pastrim delikat dhe perberes rigjenerues kundra renies se flokut

OfertaNga Lek 1,900.00 ALL
Restart Color Purple ShampooRestart Color Purple Shampoo

Shampo pigment purple

OfertaNga Lek 2,000.00 ALL
Restart Curls Nourishing ShampooRestart Curls Nourishing Shampoo

Shampo kacurrelash

shampo delikate per floke kacurrela pa silikone & pa sulfate, me Jojoba Oil

OfertaNga Lek 500.00 ALL
Restart Density Pack Shampoo & 12 VialsRestart Density Pack Shampoo & 12 Vials

seti shampo & 12 ampula rigjeneruese kundra renies se flokut

OfertaLek 4,500.00 ALL
Uniq One All In One ShampooUniq One All In One Shampoo

Shampo flokesh hidratuese

floke te bute, te mendafshte dhe te menaxhueshem, per cdo lloj floku, vegane

OfertaLek 2,500.00 ALL
Mbaruar
Equave Kids Princess ShampooEquave Kids Princess Shampoo

OfertaLek 1,800.00 ALL
Mbaruar
Seti profesional per rigjenerimin e flokut Restart nga Revlon Professional | Duo CosmeticsRestart Recovery Shampoo & Maske

OfertaLek 2,800.00 ALL ÇmimiLek 4,300.00 ALL
Shampo Profesionale per floke me yndyre Restart nga Revlon Professional | Duo CosmeticsShampo Profesionale per floke me yndyre Restart nga Revlon Professional | Duo Cosmetics

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Revlon Professional Restart Balance Anti Dandruff ShampooRestart Balance Anti Dandruff Shampoo

Shampo anti zbokth

trajtimi i zbokthit me perbersit aktiv me te efektiv dhe te shendetshem per skalpin dhe floket.

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
revlon professional RESTART RECOVERY RESTORATIVE SHAMPOO | Duo CosmeticsRestart Recovery Restorative Micellar Shampoo
Revlon Professional Pro You Anti Dandruff Shampoo | Duo CosmeticsProyou Balance Anti Dandruff Shampoo

Shampo anti zbokth

qesteson skalin dhe shmang ri-krijimin e zbokthit.

OfertaLek 1,400.00 ALL
Revlon Professional Pro You Winner Anti Hair Loss Shampoo | Duo Cosmetics Proyou Winner Anti Hair Loss Shampoo

Shampo kundra renies

shampo kundra renies se flokut.

OfertaLek 1,400.00 ALL
Shampo kundra toneve te verdha per bjonde platin Revlon Professional Proyou Toner | Duo CosmeticsShampo kundra toneve te verdha per bjonde platin Revlon Professional Proyou Toner | Duo Cosmetics

Shampo neutralizim zverdhje

neutralizoni tonet e verdha mbi floke bjonde me çdo larje.

OfertaNga Lek 500.00 ALL
revlon professional PROYOU THE FIXER SHAMPOO | Duo CosmeticsProyou Fixer Repair Shampoo

OfertaNga Lek 500.00 ALL
Mbaruar
Label.m Cool Blonde Shampoo | Duo Cosmetics

OfertaNga Lek 2,100.00 ALL
Revlonissimo 45 Days Stunning HIghlights | Duo CosmeticsRevlonissimo 45 Days Stunning Highlights Shampoo
Label.m Brightening Blonde Shampoo | Duo Cosmetics

OfertaNga Lek 2,100.00 ALL
Revlon Professional Equave 2in1 Kids Shampoo | Duo CosmeticsEquave Apple 2in1 Kids Shampoo

OfertaLek 1,800.00 ALL
Revlonissimo 45 Days Golden Blondes Shampoo | Duo CosmeticsRevlonissimo 45 Days Golden Blondes Shampoo