Stiluese flokesh per Femra

Filtra

Sipas flokut

52 produkte

Restart Curls Refreshing TonicRestart Curls Refreshing Tonic

Tonik kacurrelash

ri-aktivizues i kacurrelave diten e neserme pas larjes dhe stilimit, pa Silikone, me vaj Jojoba

OfertaLek 3,000.00 ALL
Mbaruar
Spray per stilime floket me volum tek rrenjet nga Style Masters | Duo Cosmetics

Spray stilues flokesh

aplikohet direkt mbi rrenje duke krijuar volum dhe ngritje aty ku duhet.

OfertaLek 1,800.00 ALL
Xhel stilues flokesh profesional Style Masters Defining Gel | Duo Cosmetics

Xhel stilues flokesh

force mesatare per aplikim si perfundues stilimi ose para tharjes se flokeve si strukture.

OfertaLek 1,800.00 ALL
Pers stilime flokesh te crregullta dhe me teksture Style Masters Memory Spray | Duo Cosmetics

Spray stilues flokesh

krijoni stilime me tekstrure dhe perfundim mat pa i ngrire floket.

OfertaLek 1,800.00 ALL
Serum flokesh premium Style Masters Brightistic Shine Serum | Duo CosmeticsStyle Masters Brightistic Shine Serum

Serum stilues flokesh

shkelqim dhe lemueshmeri ne fund te stilim te flokeve.

OfertaLek 1,800.00 ALL
Style Masters California Days Molding CreamStilime flokesh te ç'rregullta ashtu si ne plazh me Style Masters Molding Cream | Duo Cosmetics

Paste stiluese flokesh

Artero Oval Graphite Paddle Brush

OfertaLek 2,200.00 ALL
ARTERO SILICONE DETANGLE COMB

OfertaLek 1,200.00 ALL
Mbaruar
ARTERO SILICONE COMB TEASING 190

OfertaLek 1,200.00 ALL
Mbaruar
ARTERO SILICONE COMB BARBER FLEX 180

OfertaLek 1,200.00 ALL
Proyou Twister Scrunch Curl Activating GelXhel Stilues per floke kacurrela ProYou Twister Scrunch nga Revlon Professional | Duo Cosmetics

Xhel/Krem stilues kacurrelash

baza stiluese per cdo floke me onde apo kacurrela. Kontroll elastik dhe jo fiksues.

OfertaNga Lek 700.00 ALL
Proyou Twister Beach Style Activator SprayProyou Twister Beach Style Spray

Spraj stilues flokesh

krijoni stilime me teksture maksimale dhe efekt plazhi pa i fiksuar.

OfertaLek 1,700.00 ALL
revlon professional PROYOU THE TAMER SLEEK BALM | Duo CosmeticsProyou Tamer Sleek Smoothing Balm

OfertaLek 1,700.00 ALL
revlon professional PROYOU THE AMPLIFIER BUMP UP | Duo CosmeticsProyou Amplifier Bump Up Volumizing Spray
revlon professional PROYOU THE AMPLIFIER SUBSTANCE UP | Duo CosmeticsProyou Amplifier Substance Up Texturizing Gel
revlon professional PROYOU THE FIXER SHIELD | Duo CosmeticsProyou Fixer Heat Protection Shield

OfertaLek 1,800.00 ALL
Labelm Curl Define Shine Top Coat | Duo Cosmetics

OfertaLek 2,300.00 ALL
Labelm Curl Define Foam | Duo CosmeticsLabel.m Curl Define Foam | Duo Cosmetics

OfertaLek 2,300.00 ALL
Label.m Curl Spray | Duo Cosmetics

OfertaLek 2,300.00 ALL
Fiksoni stilimin e flokut ne cast per femra dhe meshkj nga Style Masters | Duo CosmeticsStyle Masters Pure Styler Strong Hold 3

Spraj stilues flokesh

fiksoni stilimin e flokeve te shkurter pas aplikimit te produkteve te tjera stiluese si pasta etj.

OfertaLek 1,800.00 ALL