Trajtime Manikyr Pedikyr

Filtra

Brand

8 produkte

Gelish Nourish Cuticle Oil

OfertaLek 1,000.00 ALL
Morgan Taylor Need for Speed

Shkelqyes i shpejte

shkelqyes per cdo maniky me tharje te shpejte pa furre uv.

OfertaLek 1,000.00 ALL

OfertaLek 9,600.00 ALL
Morgan Taylor Daily Keratin Treatment

Trajtues thonjsh

trajtim keratine per ata qe preferojne te bejne pause dhe te rikuperojne trashesine dhe forcen e thonjve.

OfertaLek 1,800.00 ALL
MAKE IT LAST TOP COAT PROFESSIONAL KIT
NEED FOR SPEED TOP COAT PROFESSIONAL KIT
MATTES A WRAPMATTES A WRAP

OfertaLek 1,000.00 ALL
MAKE IT LAST

OfertaLek 1,000.00 ALL