Revlon Professional

Produkte inovative per mbulimin e cdo sherbimi ne parukeri.

Filtra

Sipas flokut

382 produkte

- 28%
Uniq One Hair Treatment Duo Pack OriginalUniq One Hair Treatment Duo Pack Original

Set trajtues flokesh

paketimi permban 2 spraj uniq one me aromen klasike origjinale.

OfertaLek 2,600.00 ALL ÇmimiLek 3,600.00 ALL
Restart Pro Care System Bowl & BrushRestart Pro Care System Bowl & Brush

Set aplikues trajtimi flokesh

tasi dhe furca per aplikimin e trajtimit Revlon Professional Restart Pro Care System

OfertaLek 1,000.00 ALL
Restart Pro Care System Antioxidant Powder PrimerRestart Pro Care System Antioxidant Powder Primer

Puder Restart Pro Care System

pudra antioksiduese e cila perzihet me trajtuesit e lengshem Restart Pro Care System. 30x5g.

OfertaLek 7,000.00 ALL
Restart Pro Care System Color & Shine Sealer ShotRestart Pro Care System Color & Shine Sealer Shot

Trajtues per floke te lyer

per transformim te menjehershem te flokeve te lyer, mbrojtje e ngjyres dhe shkelqim afatgjate.

OfertaLek 5,000.00 ALL
Restart Pro Care System Repair Bonding ShotRestart Pro Care System Repair Bonding Shot

Trajtues floke te demtuar

trajtues profesional per floket e demtuar ndaj dekolorimit dhe lyerjeve te shpeshta.

OfertaLek 5,000.00 ALL
Restart Pro Care System Density Fortifying ShotRestart Pro Care System Density Fortifying Shot

Trajtues floke te dobet & holle

forcim, trashesi dhe volum per floket e dobet apo te rralle.

OfertaLek 5,000.00 ALL
Uniq One Spray Classic 150ml & 20ml Shampoo SampleUniq One Spray Classic 150ml & 20ml Shampoo Sample

Set spray & shampo flokesh

trajtuesi i flokeve multibenefit uniq one spray classic me shampon 20ml

OfertaLek 1,800.00 ALL
Uniq One Spray Classic 150ml + 100ml ShampooUniq One Spray Classic 150ml + 100ml Shampoo

Set spray & shampo flokesh

trajtuesi i flokeve multibenefit uniq one spray classic me shampon 100ml

OfertaLek 1,900.00 ALL
Orofluido Hair & Wellness SetOrofluido Hair & Wellness Set

OfertaLek 2,100.00 ALL
Restart Color Purple ShampooRestart Color Purple Shampoo

Shampo pigment purple

OfertaNga Lek 2,000.00 ALL
Nurti Color Filters 1012

OfertaLek 3,300.00 ALL
Nutri Color Filters 053

OfertaLek 1,700.00 ALL
Restart Curls Multipurpose Gel To OilRestart Curls Multipurpose Gel To Oil

Xhel/Vaj stilues kacurrelash

xhel qe transformohet ne vaj multifunksional ushqyes dhe mirembajtes kacurrelash, me vaj Jojoba

OfertaLek 2,500.00 ALL
Restart Curls Refreshing TonicRestart Curls Refreshing Tonic

Tonik kacurrelash

ri-aktivizues i kacurrelave diten e neserme pas larjes dhe stilimit, pa Silikone, me vaj Jojoba

OfertaLek 3,000.00 ALL
Restart Curls Defining CreamRestart Curls Defining Cream

Krem definues kacurrelash

definicion, lemueshmeri dhe kontroll friz per floket kcurrela

OfertaLek 2,500.00 ALL
Restart Curls Nourishing MaskRestart Curls Nourishing Mask

Maske kacurrelash

maske hidratuese per floke kacurrela me vaj Jojoba, pa Silikone, Pa paraben

OfertaNga Lek 600.00 ALL
Restart Curls Nourishing ConditionerRestart Curls Nourishing Conditioner

Balsam kacurrelash

balsam hidratues kacurrelash me ose pa shplarje

OfertaNga Lek 500.00 ALL
Restart Curls Nourishing ShampooRestart Curls Nourishing Shampoo

Shampo kacurrelash

shampo delikate per floke kacurrela pa silikone & pa sulfate, me Jojoba Oil

OfertaNga Lek 500.00 ALL
Equave Kids Apple 2in1 Detangling ConditionerEquave Kids Apple 2in1 Detangling Conditioner