Restart

Filtra

Sipas flokut

39 produkte

Restart Pro Care System Density Fortifying ShotRestart Pro Care System Density Fortifying Shot

Trajtues floke te dobet & holle

forcim, trashesi dhe volum per floket e dobet apo te rralle.

OfertaLek 5,000.00 ALL
Restart Pro Care System Repair Bonding ShotRestart Pro Care System Repair Bonding Shot

Trajtues floke te demtuar

trajtues profesional per floket e demtuar ndaj dekolorimit dhe lyerjeve te shpeshta.

OfertaLek 5,000.00 ALL
Restart Pro Care System Color & Shine Sealer ShotRestart Pro Care System Color & Shine Sealer Shot

Trajtues per floke te lyer

per transformim te menjehershem te flokeve te lyer, mbrojtje e ngjyres dhe shkelqim afatgjate.

OfertaLek 5,000.00 ALL
Restart Pro Care System Antioxidant Powder PrimerRestart Pro Care System Antioxidant Powder Primer

Puder Restart Pro Care System

pudra antioksiduese e cila perzihet me trajtuesit e lengshem Restart Pro Care System. 30x5g.

OfertaLek 7,000.00 ALL
Restart Curls Nourishing ShampooRestart Curls Nourishing Shampoo

Shampo kacurrelash

shampo delikate per floke kacurrela pa silikone & pa sulfate, me Jojoba Oil

OfertaNga Lek 500.00 ALL
Restart Curls Nourishing ConditionerRestart Curls Nourishing Conditioner

Balsam kacurrelash

balsam hidratues kacurrelash me ose pa shplarje

OfertaNga Lek 500.00 ALL
Restart Curls Multipurpose Gel To OilRestart Curls Multipurpose Gel To Oil

Xhel/Vaj stilues kacurrelash

xhel qe transformohet ne vaj multifunksional ushqyes dhe mirembajtes kacurrelash, me vaj Jojoba

OfertaLek 2,500.00 ALL
Restart Curls Nourishing MaskRestart Curls Nourishing Mask

Maske kacurrelash

maske hidratuese per floke kacurrela me vaj Jojoba, pa Silikone, Pa paraben

OfertaNga Lek 600.00 ALL
Restart Curls Defining CreamRestart Curls Defining Cream

Krem definues kacurrelash

definicion, lemueshmeri dhe kontroll friz per floket kcurrela

OfertaLek 2,500.00 ALL
Restart Curls Refreshing TonicRestart Curls Refreshing Tonic

Tonik kacurrelash

ri-aktivizues i kacurrelave diten e neserme pas larjes dhe stilimit, pa Silikone, me vaj Jojoba

OfertaLek 3,000.00 ALL
Restart Density Pack Shampoo & 12 VialsRestart Density Pack Shampoo & 12 Vials

seti shampo & 12 ampula rigjeneruese kundra renies se flokut

OfertaLek 4,500.00 ALL
Mbaruar
Seti profesional per rigjenerimin e flokut Restart nga Revlon Professional | Duo CosmeticsRestart Recovery Shampoo & Maske

OfertaLek 2,800.00 ALL ÇmimiLek 4,300.00 ALL
Revlon Professional Restart Anti Hair Loss Spray | Duo CosmeticsRestart Balance Anti Hair Loss Direct Spray

spraj trajtues intensiv kundra renies se flokut

OfertaLek 3,200.00 ALL
revlon professional RESTART BALANCE MOISTURE LOTION | Duo CosmeticsRestart Balance Scalp Moisturizing Lotion
Shampo Profesionale per floke me yndyre Restart nga Revlon Professional | Duo CosmeticsShampo Profesionale per floke me yndyre Restart nga Revlon Professional | Duo Cosmetics

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Revlon Professional Restart Balance Anti Dandruff ShampooRestart Balance Anti Dandruff Shampoo

Shampo anti zbokth

trajtimi i zbokthit me perbersit aktiv me te efektiv dhe te shendetshem per skalpin dhe floket.

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
revlon professional RESTART BALANCE SOOTHING CLEANSER | Duo CosmeticsRestart Balance Soothing Cleanser

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Maske flokesh Arxhile per skalp me yndyre Restart | Duo CosmeticsRestart Balance Clay Scalp Mask

OfertaLek 5,500.00 ALL
revlon professional RESTART VOLUME BODY FOAM | Duo CosmeticsRestart Volume Lift Up Body Foam

OfertaLek 2,500.00 ALL
revlon professional RESTART VOLUME JELLY MASK | Duo CosmeticsRestart Volume Lightweight Jelly Mask

OfertaNga Lek 2,500.00 ALL