Hair Care

Filtra

Brand

16 produkte

Restart Pro Care System Antioxidant Powder PrimerRestart Pro Care System Antioxidant Powder Primer

Puder Restart Pro Care System

pudra antioksiduese e cila perzihet me trajtuesit e lengshem Restart Pro Care System. 30x5g.

OfertaLek 7,000.00 ALL
Restart Pro Care System Color & Shine Sealer ShotRestart Pro Care System Color & Shine Sealer Shot

Trajtues per floke te lyer

per transformim te menjehershem te flokeve te lyer, mbrojtje e ngjyres dhe shkelqim afatgjate.

OfertaLek 5,000.00 ALL
Restart Color Purple ShampooRestart Color Purple Shampoo

Shampo pigment purple

OfertaNga Lek 2,000.00 ALL
Mbaruar
Seti Profesional Restart Shampo dhe Maske per trajtimin e flokeve te lyer nga Revlon Professional | Duo CosmeticsRestart Color Protective Shampoo & Mask

OfertaLek 2,800.00 ALL ÇmimiLek 4,300.00 ALL
Restart Color Protective Gentle CleanserRestart Color Protective Gentle Cleanser

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Mbaruar
Pastro tonet e verdha me disa pika Restart Purple dropsRestart Color Purple Drops

OfertaLek 2,500.00 ALL
Duo Cosmetics RESTART COLOR PROTECT MIST | Duo CosmeticsRestart Color 1 Minute Protective Color Mist
Restart Color Protective Jelly MaskRestart Color Protective Jelly Mask

OfertaNga Lek 2,500.00 ALL
Restart Color Protective Melting Conditioner
revlon professional RESTART COLOR PROTECTIVE SHAMPOO | Duo CosmeticsRestart Color Protective Micellar Shampoo

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
revlon professional PROYOU THE KEEPER BOOSTERS | Duo CosmeticsProyou Keeper Color Care Booster Treatment
revlon professional PROYOU THE KEEPER MASK | Duo CosmeticsProyou Keeper Color Care Mask

OfertaNga Lek 400.00 ALL
revlon professional PROYOU THE KEEPER CONDITIONER | Duo CosmeticsProyou Keeper Color Care Conditioner

OfertaNga Lek 600.00 ALL
revlon professional PROYOU THE KEEPER SHAMPOO | Duo CosmeticsProyou Keeper Color Care Shampoo

OfertaNga Lek 600.00 ALL
Label.m Colour Stay Conditioner | Duo Cosmetics

OfertaNga Lek 2,200.00 ALL
Label.m Treatment Shampoo | Duo Cosmetics

OfertaNga Lek 1,900.00 ALL