Restart Curls Nourishing Mask

Maske intesive krijuar specifikish per floke me onde ose kacurrela. Permireson definicionin e kacurrelave gjate dites. Me Jojoba Oil. Pa Silikone apo Paraben.

OfertaLek 2,600.00 ALL

Masa: 250ml
Linja e plote Restart Curls:

Sugjerime

Produkte te ngjashme, alternativa ose plotesuese qe mund tju interesojne.

Restart Color Protective Jelly MaskRestart Color Protective Jelly Mask

OfertaNga Lek 2,500.00 ALL
Restart Hydration Rich MaskRestart Hydration Rich Mask

OfertaNga Lek 2,500.00 ALL
revlon professional RESTART RECOVERY MASK | Duo CosmeticsRestart Recovery Intense Mask

OfertaNga Lek 2,500.00 ALL
revlon professional RESTART VOLUME JELLY MASK | Duo CosmeticsRestart Volume Lightweight Jelly Mask

OfertaNga Lek 2,500.00 ALL
Xhel stilues floke kacurrela Style Masters | Duo CosmeticsLinja profesionale premium stiluese flokesh Style Masters | Duo Cosmetics

Xhel/krem stilues kacurrelash

rifresoni ondet me xhelin/krem i cili krijon kontroll mesatare per kacurrela te lirshme.

OfertaLek 1,800.00 ALL
Xhel stilues floke kacurrela Style Masters | Duo CosmeticsStyle Masters Curly Fanaticurls

Xhel/krem stilues kacurrelash

per kacurrela te theksura dhe nen kontroll.

OfertaLek 1,800.00 ALL
Proyou Twister Curl Moisturizing Shampoo | Duo CosmeticsProyou Twister Curl Shampoo

Shampo kacurrela

shampo e cila siguron hidratimin dhe strukturen e duhur per krijimin e kacurrelave perfekte.

OfertaNga Lek 1,200.00 ALL
Proyou Twister Curl Moisturizing Conditioner | Duo CosmeticsProyou Twister Curl Conditioner

Balsam kacurrelash

kyçni hidratimin dhe mbyllin kutikulat e flokeve kacurrela per te leiminuar frizz.

OfertaLek 1,300.00 ALL
Proyou Twister Scrunch Curl Activating GelXhel Stilues per floke kacurrela ProYou Twister Scrunch nga Revlon Professional | Duo Cosmetics

Xhel/Krem stilues kacurrelash

baza stiluese per cdo floke me onde apo kacurrela. Kontroll elastik dhe jo fiksues.

OfertaNga Lek 700.00 ALL
Proyou Twister Beach Style Activator SprayProyou Twister Beach Style Spray

Spraj stilues flokesh

krijoni stilime me teksture maksimale dhe efekt plazhi pa i fiksuar.

OfertaLek 1,700.00 ALL