Restart Color Purple Shampoo

OfertaLek 2,000.00 ALL

Masa: 250ml
Linja per floke te lyer Restart:

Sugjerime

Produkte te ngjashme, alternativa ose plotesuese qe mund tju interesojne.

Revlon Professional Restart Balance Anti Dandruff ShampooRestart Balance Anti Dandruff Shampoo

Shampo anti zbokth

trajtimi i zbokthit me perbersit aktiv me te efektiv dhe te shendetshem per skalpin dhe floket.

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Shampo Profesionale per floke me yndyre Restart nga Revlon Professional | Duo CosmeticsShampo Profesionale per floke me yndyre Restart nga Revlon Professional | Duo Cosmetics

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
revlon professional RESTART BALANCE SOOTHING CLEANSER | Duo CosmeticsRestart Balance Soothing Cleanser

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Restart Color Protective Gentle CleanserRestart Color Protective Gentle Cleanser

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
revlon professional RESTART COLOR PROTECTIVE SHAMPOO | Duo CosmeticsRestart Color Protective Micellar Shampoo

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
Restart Color Purple ShampooRestart Color Purple Shampoo

Shampo pigment purple

OfertaNga Lek 2,000.00 ALL
Restart Curls Nourishing ShampooRestart Curls Nourishing Shampoo

Shampo kacurrelash

shampo delikate per floke kacurrela pa silikone & pa sulfate, me Jojoba Oil

OfertaNga Lek 500.00 ALL
revlon professional RESTART HYDRATION SHAMPOO | Duo CosmeticsRestart Hydration Moisture Micellar Shampoo

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL
revlon professional RESTART RECOVERY RESTORATIVE SHAMPOO | Duo CosmeticsRestart Recovery Restorative Micellar Shampoo
revlon professional RESTART VOLUME MAGNIFYING SHAMPOO | Duo CosmeticsRestart Volume Magnifying Shampoo

OfertaNga Lek 1,800.00 ALL